Klientų projektai

Žemiau pateikiame mūsų klientų projektų pavyzdžius

MB „Kytra“ įgyvendina projektą „Inovatyvaus duomenų perdavimo sistemos kūrimas“

Projekto metu bus sukurta inovatyvi duomenų perdavimo sistemas, užtikrinant kokybišką ir stabilų ryšį ir duomenų perdavimą media ir pramogų industrijoje, taip pat pramonės įmonėms ir kitiems rinkos dalyviams, kurių veikloms užtikrinti būtinas belaidis duomenų perdavimas. Vykdant projektą bus sukurta kognityvinė belaidė duomenų perdavimo sistema, tinkamą įvairioms sritims, kur reikalingas greitas, saugus ir patikimas vietinis tinklas dideliu atstumu. Nauja sistema bus ypač naudinga situacijose, kai būtina užtikrinti ryšį su judančiais abonentais, pvz., sraigtasparniais, automobiliais, valtimis ar dronais, taip pat veikti vietose, kur nėra kitų ryšio priemonių, pvz., kaimo vietovėse ir pan.

Projektas įgyvendinamas pagal 2022–2030 metų plėtros programos valdytojos Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos ekonomikos transformacijos ir konkurencingumo plėtros programos pažangos priemonės Nr. 05-001-01-05-07 „Sukurti nuoseklią inovacinės veiklos skatinimo sistemą“ veiklą „Skatinti inovacijų pasiūlą“ (Vidurio ir vakarų Lietuva).

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo.

Bendras biudžetas 316 602 Eur, ES fondo skirta 198 610 Eur finansavimo suma.

Projekto įgyvendinimo trukmė nuo 2023-08 iki 2025-02.

       MB „Kytra“ teikia kompiuterių ir programinės įrangos konsultacines paslaugas, kontaktinis tel. +370 622 98488, el. pašto adresas dalia@kytra.eu